دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 05 رمضان 1439 - 21 مه 2018
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه بیست و هفتم ارديبهشت 1397 ساعت 14:28
فارسی | English
صفحه خانه نقشه سایت تماس با ما
تاریخ : جمعه 21 ارديبهشت 1397     |     کد : 5379

برگزاری نشست مشترک معاون وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند

جلسه مشترک مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی و قائم مقام وزیر در مسکن مهر و اخلاقی مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی و مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند برگزار شد.

در ابتدا مدیر عامل شرکت عمران شهر سهند ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان در خصوص مشکلات مساکن مهر و آزاد راه تبریز- سهند مطالبی را به عنوان مقدمه بیان کردند.
ایشان در مورد اتوبان مذکور اذعان داشتند، هرهفته از این پروژه بازدید داشته و موارد و مشکلات آن را برطرف می کنیم و امیدواریم تا پایان سال بار ترافیکی را در این آزاد راه برقرار کنیم و در خصوص ورودی شهر جدید سهند هم که مدتی به صورت راکد مانده بود پیگیری های لازم انجام شده و به زودی فاز اول این میدان به بهره برداری خواهد رسید
مصطفوی در خصوص مدارس شهر جدید سهند هم توضیحات لازم را ارائه نمودند.
مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی هم در خصوص اعتبارات مساکن مهرو کمبود اعتبارات دولتی مطالبی را بیان داشته و گفت با تمام کمبود ها مساکن مهر باید تا شروع هفته دولت در سال جاری به اتمام برسد و البته به محض دریافت منابع مالی علاوه بر مساکن مهر شهر های دیگر کشور، شهر جدید سهند در اولویت پرداخت خواهد بود.
در پایان دکتر اخلاقی هم ضمن تشکر از معاون محترم وزیر در خصوص مدارس شهر جدید سهند بیان داشتند، طبق پیگیری استاندار قرار شده است تا مهر ماه سال جاری چهار باب مدرسه در شهر جدید سهند به بهره برداری برسد . در خصوص اتوبان های در حال اجرا نیز اتوبان تبریز- هریس اهر و تبریز – سهند را از پروژه های بسیار مهم برشمرده و خواستار اتمام این دو مسیر تا پایان سال جاری شدند و اذعان داشتند باید منتظر کمک های مرکز نمانده و از پتانسیل هاو منابع خودمان و  استان در این زمینه کمک بگیرم تا هم باری هر چند کوتاه از دوش دولت برداشته شود و هم ما به مقصد خودمان برسیم و این رویکرد را باید عملی کنیم .
 


نوشته شده در   جمعه 21 ارديبهشت 1397  ساعت  18:11   توسط   مصطفی دانش سلیمانی   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :